Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieoficjalnie: Jest decyzja ws. dyrektorek Muzeum Lubelskiego i Muzeum w Kozłówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2019 r. o 11:23 Powrót do artykułu
A skąd czerpiesz wiedzę o wykształceniu obecnej Dyrektor?- pewnie z fusów wywróżyć się udało w Andrzejki - z kilometra czuć , ze to fusów wiedza! Doskonała decyzja o mianowaniu Dr Katarzyny Mieczkowskiej- najlepsze zarządzanie instytucją od lat! Jakbyś bywał w muzeum to byś nie wróżył ! Wszystkiego dobrego na Nowy Rok! I mniej jadu! To na urodę dobrze robi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Mieszkowska ma przejść do MPWiK lu LPECu za jakiś czas to może stanowiska bliższe profesji
 Całkiem prawdopodobny scenariusz, realny zwłaszcza kiedy te spółki jeszcze miejskie staną się w perspektywie kilku lat własnością lokalnej zaprzyjaźnionej oligarchii ubogaconej potężnie podczas panowania dewelo-sułtana. Elyty myślą perspektywicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Mirus juz nie wychodził... a tak, zapomniałem on już niczego nie wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  wszystkie komentarze  o dyrektor Mieczkowskiej jednakowe do wyrzygania od miesięcy.Nie umieli w agencji PR innych napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci się w komentarzach nie podoba.Ja sam pisałem- wiem,co sie sprzedaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żona łysego owadu jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi ci o senatora łysego szarego ? Nie, on podobno miał i ma dwie inne żony Byłą i obecną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze Marszalkowie z PiS potrafią się dogadac z ekspertami popieranymi przez PO. Bo ostani czas to był tylko atak oszołomstwa na zuka za to ze rozbudowuje miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Michał i Jarek za dobre decyzje! Najwazniejsza jest mówi nasza wspaniala noblista - zaufanie między ludźmi w tym przypadku PO-PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Stawiarski w końcu zrobiłeś to co najlepiej potrafisz pełna kapitulacja zero kompetencji zarzadczych Stawiarski nie wiem czy potrafiłby zarządzać kioskiem ruchu w Kraśniku a czepia się zarządzania województwem Proszę zrób mieszkańcom Lubelskiego prezent noworoczny i podaj się do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Stawiarski w końcu zrobiłeś to co najlepiej potrafisz pełna kapitulacja zero kompetencji zarzadczych Stawiarski nie wiem czy potrafiłby zarządzać kioskiem ruchu w Kraśniku a czepia się zarządzania województwem Proszę zrób mieszkańcom Lubelskiego prezent noworoczny i podaj się do dymisji
 Koment napisany prez działacza PiS z frakcji, ktora wszystko przegrała i ze sceny zchodzi .... wpływy i stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. Stawiski dogadał się z Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE CZOPKI SIE CIESZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością będzie warto odwiedzić Muzeum Ziem Wschodnich w Lublinie, myślę, że to będzie coś wyjątkowego: ***s://budynkowo.pl/news/muzeum-ziem-wschodnich/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...